Oferta - WANKO

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta


W gąszczu połyskujących produktów różnych firm są
BRYLANTY.
Pielęgnujemy je dla Ciebie.

INWESTYCJE PRZEDSIĘBIORCÓW Zabezpieczenie kapitału i czerpanie zysków finansowych.
Jak długo prowadzisz Swój biznes? Ile godzin pracujesz dziennie? Ile pieniędzy zainwestowałeś w budynki, maszyny, samochody? To bardzo dobrze, jesteś prężnym Przedsiębiorcą. A może warto zostać Przedsiębiorcą Rentierem. Czy wiesz, że pieniądze można zatrudniać jak ludzi. Pieniądzom też możesz powierzyć zadania. Niech również generują zyski dla Ciebie. Niech pracują nieustannie i bez urlopów,  niech pracują dla Ciebie na wszystkich kontynentach bez kosztów podróży. Spróbuj raz dochodów finansowych, a będziesz chciał więcej i więcej.
Tysiące godzin analiz,12 lat doświadczenia i bezpośrednie kontakty z najlepszymi Zarządzającymi, pozwala man oferować efektywne rozwiązania do zatrudniania Twoich pieniędzy, tych dużych i tych małych, na krótko i na dłużej, w kraju i na świecie. Zostań częściowym Rentierem, a zechcesz więcej życia.

PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA Twój Syn wśród najlepszych. O Twoją Córkę biją się największe Korporacje.
Zamożne społeczeństwa. To my sami tworzymy społeczeństwo. To od nas zależy los przyszłych pokoleń. To TY jesteś odpowiedzialny i odpowiedzialna za to, czego nauczysz swoje Dzieci. Możesz ten ciężar wziąć odważnie na własne barki... lub powiedzieć "Mi nikt nie pomagał". Możesz niewielkim nakładem zapewnić Twojemu Dziecku start o którym mogłeś i mogłaś pomarzyć. Możesz, ale nie musisz... Możesz dać Twemu Dziecku rybę lub wędkę. Ta wędka może być zwykłym kijem lub wyczynowym sprzętem. TO TY DECYDUJESZ, CZYM ŁOWIĆ BĘDZIE TWOJE DZIECKO.
My oferujemy Tobie produkty i idee zapewniające najlepsze wędki.

EMERYTURA Twoja osobista emerytura. Ty decydujesz ile i kiedy potrzebujesz.

Wydłużany wiek emerytalny. Przeszła Ci przez głowę myśl "wielu nie dożyje emerytury". A realny scenariusz: w wieku 55 lat stracisz pracę, bo młodzi będą szybsi i bardziej otwarci na nowe technologie. Do emerytury pozostanie Ci jeszcze jakieś 10-12 lat, a zasiłku i oszczędności wystarczy na... może 2 lata.
Jeśli należysz do osób świadomych i otwartych na to, co przed Tobą. Jeśli potrafisz zobaczyć kilka scenariuszy przyszłości. Jeśli słyszysz, jakie emerytury nas czekają? Jeśli... , to jesteś naszym Klientem. To TY decydujesz, kiedy przejdziesz na emeryturę. To TY wyznaczasz jej wysokości. Przyjdź do nas i odbierz Twoją Osobistą Emeryturę.

UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Dostępnych do 50 różnych świadczeń na jednej polisie dla dowolnej liczby osób.

NNW SZKOLNE
NNW Uczniów Nauczycieli i Personelu, OC Nauczycieli, OC Dyrektora Placówki.

FLOTY POJAZDÓW
Pełna obsługa flot własnych i przewoźników. ASS również dla flot ciężkich.

OC AC ASS NNW
Bezpieczne OC, pełne AC, ASS w każdej sytuacji, NNW na wszelki wypadek.

WYPOCZYWAJ BEZTROSKO
W podróży bywa różnie, ale Ciebie nic złego nie spotka.

BEZPIECZNE MIEJSCE
Twój wymarzony azyl, gdzie wszyscy czują się wspaniale.

 
 
 
REKLAMA PARTNERÓW
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego